O nas

Firma nasza powstała w 2000 roku. Od początku staramy się dostarczać nieszablonowe i nietypowe rozwiązania informatyczne dla firm branży handlowej. Początek naszej działalności związany był z jedną z większych sieci handlowych w Polsce – siecią Lewiatan. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy w niej szereg własnych rozwiązań informatycznych. Pierwszym projektem wdrożonym przez naszą firmę był system ewidencjonowania placówek handlowych INTERSOS  – aplikacja ta posiadała funkcjonalność prowadzenia ewidencji oddziałowej ok 3500 placówek handlowych. Następnym etapem było stworzenie scentralizowanej aplikacji webowej w technologii ASP do współpracy z w/w systemem.

Kolejnym z naszych rozwiązań było opracowanie innowacyjnej koncepcji zarządzania kartoteką asortymentową w sieci handlowej. Do tego celu zaprojektowaliśmy i powołaliśmy do życia projekt EWIKA. Z założenia system ten obsługuje dowolną ilość placówek handlowych, zaopatrując je w kartoteki towarowe, sklasyfikowane i opisane wg jednolitego klucza. Innowacją w tym systemie była całkowita dowolność konfiguracji sklepu – system współpracuje z dowolnymi konfiguracjami (kasy/POSy/wagi) i gwarantuje 100% pokrycia kartotek centralnie prowadzonych. Stworzyliśmy również automat LOGICA samodzielnie rozsyłający bazę kartotekową do sklepów pracujących w układzie scentralizowanym.

W międzyczasie stworzyliśmy kilka aplikacji rozszerzających możliwości systemu KC Market. Ciekawsze z nich to:

Moduł WWW do Presta Shop’a – umożliwiający prowadzenie sklepu internetowego w oparciu o KC Market – z natychmiastową replikacją danych we wszystkich obszarach (ceny, ewidencja, stany, klasyfikacja, kategoria)

Agree – Program służący do zbiorowej analizy porównawczej kilku magazynów jednocześnie – oparty na technologii tabel przestawnych.

Kolejne nasze rozwiązania ewoluowały i obecnie pracujemy nad rozbudową funkcjonalności systemów sprzedaży na platformę Android.

Oprócz rozwoju w sferze programistycznej możemy pochwalić się szeregiem autorskich rozwiązań w zakresie instalacji, konfiguracji i serwisu urządzeń związanych z handlem. Zajmujemy się wdrożeniami i modernizacjami w placówkach handlowych. Obecnie zakres naszych działań obejmuje:

– pełne wdrożenia systemów sprzedaży (KC Market, PC Market 7, Subiekt GT/Nexo itp.)

– instalacje systemów monitoringu i zapezpieczeń

– instalacje sieci lokalnych

– instalacje i nadzór nad serwerami

– instalacje systemów alarmowych

–  instalacje nagłośnienia

– integracje systemów informatycznych

i wiele innych..