POS Toshiba ST-A20

Terminal POS ST-A20 firmy TOSHIBA to najnowsze rozwiązanie skierowanie dla użytkowników ceniących wysoką wydajność połączoną z bezpieczeństwem pracy dzięki możliwości połączenia dysków w systemie RAID1.Cechą charakterystyczną ST-A20 jest wysoka jakość w połączeniu z niskim zużyciem energii. To kompaktowe, a jednocześnie stylowe urządzenie, zdobywca prestiżowej nagrody 2007 Good Design Award in Japan jest efektywnym narzędziem sprzedaży.Zabudowany w komputerze procesor INTEL CELERON M 440, 1,86GHz to gwarancja wydajności i stabilności pracy nawet w najbardziej wymagających aplikacjach niezbędnych do prowadzenia handlu. Specjalnie zaprojektowana dla tego terminala płyta główna, przygotowana do ciągłej pracy, chłodzona pasywnie.Istnieje możliwość rozbudowy terminala, na przykład o dodatkowy ekran, który może być wykorzystywany, jako nośnik przekazu informacji marketingowych, typu reklama, promocja.Łatwość montażu i serwisowania zapewnia konstrukcja obudowy – porty i płyta główna dostępne są po zdjęciu tylnej ścianki obudowy mocowanej na zatrzask i zaczepy.
Demontaż nie wymaga użycia śrubokręta. Natomiast dysk twardy umiejscowiony jest w przedniej części obudowy, dzięki czemu jakakolwiek interwencja zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku standardowych komputerów POS.

Małe pole podstawy (jeden z mniejszych POS ze zintegrowanym monitorem spośród dostępnych na rynku) zapewnia oszczędność miejsca i pozwala zaprojektować użytkownikowi kompaktowe stanowisko sprzedaży. Możliwość przymocowania komputera do blatu gwarantuje jego stabilność mimo smukłej budowy i niewielkiego ciężaru.

 

Demontaż nie wymaga użycia śrubokręta